DÁRKOVÝ POUKAZ
KOSMETIKA - PÉČE O PLEŤ
KRÁLOVSKÁ BYLINNÁ MASÁŽ
KADEŘNICTVÍ
PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ
PÉČE O ŘASY
Arrow
Arrow
Slider

telo

BR zábal Anti-C - zeštíhlující anticelulitidní zábal 45 min
Podtlaková masáž - přístroj 45 min
  +30 min zábal
Výsledky podpořené dlouholetým výzkumem povrdily NEJLEPŠÍ účinek v péči proti celulitidě  
   
Lymfatická masáž a zábal 90 min
Zábal z mořských řas (lze kombinovat s předešlými ošetřeními těla) 90 min
Lymfoven PRESSOTERAPIE + aplikace anticelulitidního přípravku 50 min
UCW detoxikační zábal, snižuje obvod 120 min

telo lymfa

Podtlaková prokrvující lymfatická drenáž je vyvinuta k řešení negativních změn v podkoží. Využívá se pulzního podtlaku s možností nastavení podtlaku na přístroji s přesností 1 Hpa, což zaručuje zákaznici maximální účinnost s přizpůsobením jejímu prahu bolestivosti, takže je masáž 100% bezbolestná.
Pomocí pulzního podtlaku dochází ke zrychlení lymfatického a krevního toku, ke zlepšení mikrocirkulace a zelastičtění vazivové tkáně. V podkoží se aktivují buňky, čímž se zlepšuje jejich propustnost a přebytečná tkáňová tekutina způsobující celulitidu je rychle vyplavována a odváděna lymfatickým systémem.
Masáž se provádí detoxikačním olejem nebo krémem, cíleně zaměřeným na konkrétní problematiku pleti (strie, lokální celulitida, povadlost…)
Po provedení podtlakové masáže, je doporučen zábal dle stavu Vaší pleti.

telo lymfoven

Přístrojová lymfodrenáž, při které se používá mírný přetlak v komorách speciálních kalhot (návleků). Sekvenční tlaková masáž aktivuje lymfatický systém, který odvádí z těla odpadní látky.Tlak je vyvíjen od první komory na prstech, střídáním sekvencí, až do poslední komory na hýždích a břiše.
Tato masáž se doporučuje absolvovat v kúrách (10 sezení) nebo jako podpora jiné procedury (podtlaková masáž, zábaly) znásobí požadovaný účinek.

telo zabal

Je určen pro každého, kdo hledá nejlepší start zeštíhlovacího programu se zaměřením na problematické zóny. Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na unikátní účinek, jak vytvarovat a zpevnit tělo. Zábal má navíc skvělý účinek proti stárnutí kůže a odstraní všechny nečistoty v těle na buněčné bázi. Kombinace bahna s vysokým obsahem vzácných minerálů, hřejivé soli a patentovaný komplex esenciálních látek zpevňuje a tvaruje postavu.

Pokud přemýšlíte o tom, jak se zbavit extra centimetrů a chcete okamžitý výsledek, rozhodněte se pro tento zábal, který je velmi efektivní nejen pro speciální příležitosti (svatba,
dovolená…)

Jedná se o starodávnou metodu teplých bandáží, kterou používali v Egyptě již před tisíci lety k udržení krásné štíhlé postavy a je popsána hierologlyfickém písmu.
Tento zábal byl znovu objeven japonským lékařem, který se zabývá přes 20 let výzkumem lidského metabolismu, vlivu prostředí, skladby stravy na ukládání tělesného tuku a jeho následným spalováním.
Našel způsob, jak detoxikovat tělo a zároveň uvést do rovnováhy metabolismus tuků a vody.